Využijte naši bohatou nabídku pístových kompresorů

Potřebujete pro svůj provoz stlačený vzduch? Obraťte se na nás. Dodáváme také další potřebné vybavení – pístové kompresory, zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu a plynů či technologie PET. Rádi pro vás vytvoříme projekt, provedeme kompletní realizaci a zajistíme záruční i pozáruční servis.

Dodáváme stlačený vzduch k široké škále použití

Činnost naší společnosti Roman VESELÝ je primárně orientovaná na kompresorové technologie. Mezi našimi dlouholetými zákazníky najdete velké firmy z širokého spektra oborů – automobilové výrobce, prodejce nealkoholických nápojů, mlékárny či kovohutě. Dodáváme stlačený vzduch pro průmyslové využití. Specializujeme se také na technologii k jeho praktickému využití. Nabízíme zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu i dalších plynů.

Nabízíme pístové kompresory v mnoha technických variantách

Sháníte kvalitní kompresorovou techniku? Dodáváme vybavení od předních výrobců v oboru, jako jsou kupříkladu GD BELLISS & MORCOM, BLITZROTARY, GD TAMROTOR či OMEGA AIR. Naše nabídka obsahuje pístové kompresory v mnoha variantách.

Pořídit si můžete kupříkladu bezmazé pístové atmosférické PET kompresory. V nabídce nechybějí ani bezmazé kompresory pro dýchací vzduch či pístové kompresory pro stlačování speciálních plynů. Jedním z klíčových bodů naší činnosti je dodávka a servis technologií PET v podobě vyfukovacích strojů a plnících linek.